quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN
quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

products in your basket

quantity of pieces:0Subtotal0,00 PLN

Advertising

Nadszedł czas, abyś przestał biegać za klientem i prosił go o to, aby właśnie u Ciebie kupił.

W internecie są tysiące ofert i właśnie dlatego AutoWorld pomyślał o tym, aby pomóc Ci się wyróżnić i automatycznie przyciągać do Ciebie nowych klientów.

Dodatkowo…
To, o czym za chwilę usłyszysz, to prawdziwa rewolucja!

Wyobraź sobie, że klient wchodzi w wyszukiwarkę i szuka części lub modelu samochodu marki BMW.

Gdy reklamujesz się na innych znanych portalach, to oczywiście masz możliwość promowania swoich ofert, ale nie wiesz do kogo one trafią.

Więc jeśli klient szuka marki BMW, a Ty akurat masz taką w ofercie, to ta osoba zobaczy TYLKO reklamy części i modeli BMW.

Z drugiej strony: jeśli szuka na przykład silnika, ale bez określonego modelu, to jeśli sprzedajesz jakikolwiek silnik, to klient zobaczy właśnie Twoją reklamę.

Jest to o tyle skuteczne i innowacyjne rozwiązanie, że nie musisz już więcej strzelać na oślep i płacić za bezskuteczne reklamy, które docierają do osób zupełnie nie zainteresowanych tym, co aktualnie oferujesz.

Żebyśmy nie byli gołosłowni - w swoim panelu będziesz miał dostęp do dokładnych statystyk wyświetleń i kliknięć oraz będziesz mógł samemu osadzać reklamy na innych stronach w specjalnie przygotowanym dla Ciebie miejscu.

Dodatkowo Twoje reklamy mogą być wyświetlane zarówno w wersji deskopt (na komputerach), jak i na telefonach, dzięki temu już nigdy nie stracisz żadnego klienta przez to, że korzysta z urządzenia, na którym reklama po prostu jest źle wyświetlana.

Rozwiązanie spersonalizowanych, dokładnych i trafnych reklam pozwoli Ci na to, aby to klienci odnaleźli Twoje produkty, zanim konkurencja zdąży do nich dotrzeć.